KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14203512

nr 1420 3512

Hulda Hasselroth, tillskriven. Hästar. 1800-tal. Ej signerad. Olja på duk, 60x73 cm, yttermått inklusive ram: 88x100 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:08:32